Zwiedzanie Gdańska na segwayu

Zapraszamy w podróż sagwayem po Gdańsku, dzięki której zobaczą Państwo najważniejsze i najciekawsze miejsca tego zabytkowego, pięknego miasta. Język to nie problem – wycieczki organizujemy w języku angielskim, norweskim, niemieckim, szwedzkim, fińskim i rosyjskim.

 • Proste zasady

  jasno, przejrzyście, bezproblemowo

 • Bez depozytu

  wystarczy dokument do wglądu

 • Elastyczny cennik

  ceny dostosowujemy do potrzeb klientów

 • Sześć tras

  dla każdego coś dobrego

Zwiedzanie miasta na segwayach

Trakt Królewski w pół godziny, a do tego może Stare Miasto i nabrzeże Motławy? A dla fascynatów historii najnowszej wycieczka na tereny Stoczni Gdańskiej. Trójmiasto należy do czołówki miast w Polsce pod względem długości ścieżek turystycznych. Jazda sagwayem po Gdańsku jest znakomitą formą turystyki. W kilka godzin można zwiedzić najciekawsze miejsca Gdańska, docierając w miejsca niedostępne np. dla samochodów. Sagway pomaga omijać korki, bilety komunikacji miejskiej, oraz koszty związane z paliwem. Rozbudowana infrastruktura tras turystycznych w trójmieście, napędza apetyt  mieszkańców do korzystania z tego środka transportu. Pamiętajmy że ten styl życia i moda, wpływa pozytywnie na nasze zdrowie. Zapraszamy na wycieczki sagwayowe, przez cały rok.

24/7

Wycieczki po Gdańsku organizujemy w ciągu dnia, ale jeśli chcesz podziwiać miasto nocą nasze wypożyczalnie segwayów czynne są przez całą dobę.

Zadzwoń i zarezerwuj City Tour – Segway. Wynajem przez całą dobę. Nasze wypożyczalnie obsługują cały Gdańsk. Wyrusz z nami w wycieczkę do miejsc, gdzie ważyły się losy Polski, Europy i świata….